Ulaşım

TESİSİN KONUMU

Erdek Ocaklar’da denize sıfır konumda bulunan Nil Apart Otel minibüs duraklarına 2, çarşıya 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.Otelimiz önde deniz manzarası arkada ise eşsiz doğa manzarası içinde yer almaktadır.

OTELE ULAŞIM

İstanbul – Yenikapı ‘ dan hızlı feribotla yaklaşık 2 saatte Bandırma’ ya gelebilirsiniz. Erdek-Bandırma arası yaklaşık 20 dakikadır . Otobüsler Bandırma ‘ da feribottan indiğiniz yere çok yakındır ve çok kısa aralıklarla seferler devam etmektedir. Erdek'ten de yaklaşık 10 dakika içerisinde Ocaklar’a gelebilirsiniz. Dilerseniz İstanbuldan gelirken hızlı feribotla aracınızı da getirme imkanınız vardır. Istanbul Deniz Otobüsleri hakkında fiyat ve ulaşım tarifesi için

The question of how to discover the ideal essay is important to find. What is the best essay writing support? How can you tell if the service essay helper is great or not? Well, here are some of the things that you need to Remember while choosing an essay writing service:

www.ido.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Diğer şehirlerden ise düzenli olarak otobüs seferleriyle beldemize ulaşabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için bizimle irtibata geçiniz.

интернет магазин товары из китаяdiy captions